so 7.11.2009 |

Zápas Třeboň - Frýdek Místek

Padesát minut drželi hráči hostujícího celku naději na vítězství, aby nakonec i díky neproměněné sedmičce v poslední minutě nezískali ani bod. První poločas byl vyrovnaný až téměř do samého konce, když ve 27.minutě svítil na ukazateli stav 9:9. Poslední tři minuty ale vyšly Frýdku-Místku výborně a třemi brankami získal poločasové vedení 12:9. Hostům se vydařil i vstup do druhé půle, kdy navýšili svoje vedení na 14:9. Dvou až tříbrankové vedení si Frýdek-Místek udržoval až do 50.minuty a stavu 22:20. Tři branky domácích v řadě ale otočily skóre na 24:22 pro Třeboň, která se do vedení dostala poprvé od stavu 7:6. Drama pokračovalo až do samého konce, ve kterém Frýdek-Místek dokázal snížit z 24:27 na rozdíl jediné branky 26:27. V poslední minutě měl navíc možnost srovnat ze sedmimetrového hodu, ale na remízu, která by byla pro oba týmy spravedlivá, nakonec díky zákroku brankáře Pristaše nedosáhl.